Исторія марки чаю «Батік» почалась у 1824 році на Шрі-Ланці. Це один із самих відомих чайних брендів у світі. Торгова марка «Batik» з’явилась в Україні у 1993 році та  вперше познайомила місцевого споживача зі справжнім цейлонським чаєм. Сьогодні чай «Батік» є одним із лидерів чайного ринку та його незмінно висока якість неодноразово підтверджувалась  численними нагородами та дипломами Чайної палати Республіки Шрі-Ланка і Міжнародного валютного фонду, медалями “Вибір року”, а також “Золота торгова марка України”.

Продукція ТМ «Batik» зайняла провідне місце в масовому сегменті чайного ринку України, запропонувавши вітчизняному споживачеві виключно цейлонський чай, який є безумовним лідером на ринку дрібнолистових і гранульованих чаїв.

За відмінну якість, ефективне просування та інноваційнїсть, чай «Batik» удостоївся численних нагород на різних конкурсах і фестивалях. Зокрема, йому була присуджена нагорода президента Шрі-Ланки в номінації кращого імпортера цейлонського чаю.

Для покупців чай «Батік» став втіленням життєвої мудрості і справжніх незмінних цінностей оскільки сам є прикладом здорової послідовності і сталості.

Подивіться на «Batik» – і Ви побачите душу Цейлону …

 

Добір за параметрами


Чай БАТИК

Статті

Акційна пропозиція

ПРИЙМАЙ УЧАСТЬ В АКЦІЯХ ТА ОТРИМУЙ ПОДАРУНКИ!!! ОБИРАЙ ЦУКЕРКИ АМЕТИСТ, ЦУКЕРКИ ШОКОБУМ, СНЕКИ, ЧІПСИ, ОЛІЯ, СОЄВІ СОУСИ!!!
У цій категорії немає товарів для відображення.
У цій категорії немає товарів для відображення.
Наші менеджери зможуть Вам допомогти.

(050) 384-63-84  

Що вам необхідно?
категорії