Сукразит відноситься до числа найбільш поширених цукрозамінників, який виготовлений на основі синтетичного цукру - сахарину. Випускається у вигляді таблеток, при цьому одна таблетка сукразіта дорівнює 1 ч. л. звичайного цукру. До складу сукразіта входить харчова сода (більше 50%), сахарин натрію (близько 20%) і фумарова кислота (регулятор кислотності).

Сахарінат натрію вважають найбезпечнішим синтетичним подсластителем просто тому, що він вивчений більше за інших, хоча для багатьох вчених питання безпеки залишається спірним. Максимальна рекомендована добова доза цієї речовини - 5 мг на 1 кілограм ваги, і якщо не перевищувати норму, вживання сахарину буде безпечним.

Істотним плюсом використання препарату є маленький розмір таблеток, швидка розчинність. Ідеально підходить для мандрівників, так як маленька баночка сукразіта, по суті, замінює 5 кг (!) Цукру (в 450 разів солодше). Однак треба пам'ятати, що цей синтетичний цукрозамінник не засвоюється нашим організмом і не насичує його енергією.

Замінник цукру Sukrazit Family 1200tab (1/50)

Замінник цукру Sukrazit Family 1200tab

Бренд: Sukrazit
Код товару: 0252
Артикул: 0252
В наявності
73.10
Сукразит - синтетичний замінник цукру, що виготовляється на основі сахарину.
Ціни не вище
магазинних
Iндивідуальна
комплектація замовлення
Доставка від одного
товару

Доставка

по Чернігову: безкоштовно! оплата при отриманні товара. В інші регіони України відповідно до тарифів обраного перевізника

Оплата

працюємо за передоплатою

Гарантія

обмін / повернення товару протягом 14 днів
категорії