Бакалія є одним з найбільших продуктових розділів, представлених в онлайн-супермаркеті «Сіверпродукт». І це не дивно, адже продукція, що продається в бакалійному відділі, настільки різноманітна і затребувана, що без великого асортименту просто не обійтися. Під загадковою словом «бакалія» ховається безліч товарів, які ми споживаємо щодня. Зазвичай в цю групу продуктів потрапляє продукція з досить великим терміном збереження. Ці товари не вимагають особливих умов зберігання.

Фахівці інтернет-магазину «Сіверпродукт» підібрали для цієї категорії продукти, які можна зустріти досить-таки часто на наших кухнях: оцет, сіль, цукор, борошно, крохмаль, дріжджі, замінники цукру, макаронні вироби, крупи, консервовані овочі, олія, соуси, мацонез, гірчиця, хрін. Також особливу увагу ми приділили приправ і спецій, компонентам для створення випічки, рослинних масел і всіляких соусів. Крім того, на онлайн-полицях даного розділу ви зустрінете крупи, які так корисні для нашого організму, і макаронні вироби.

Замовляючи продукти з доставкою по Україні в нашому онлайн-супермаркеті, ви можете забути про безкінечні черги в магазинах і нестачі часу.

Добір за параметрами
Всього 185
Ціна
Від
доБАКАЛІЯ

Статті

Акційна пропозиція

ПРИЙМАЙ УЧАСТЬ В АКЦІЯХ ТА ОТРИМУЙ ПОДАРУНКИ!!! ОБИРАЙ ЦУКЕРКИ АМЕТИСТ, ЦУКЕРКИ ШОКОБУМ, СНЕКИ, ЧІПСИ, ОЛІЯ, СОЄВІ СОУСИ!!!
Показати ще 12 товарів
категорії