Чай Akbar - популярний у всьому світі бренд, який належить шрі-ланкійській компанії Akbar Brothers Ltd. Її історія почалася в 1907 році, а засновниками є брати Акбараллі (скорочення прізвища було використано в ролі назви марки). У наші дні виробництво очолює п'яте покоління родини. Щорічно випускається не менше 50000 тонн чаю Акбар (близько 3% від загальносвітового показника), який поставляється в 80 країн. Одними з головних споживачів напою є Росія, Чилі, США і деякі країни Південно-Західної Європи.

Постачальник чаю Акбар став першою цейлонської компанією, що отримала сертифікат ISO, який підтверджує відповідність продукції міжнародним харчовим стандартам і гарантує її безпеку. В асортименті бренду - більше 100 найменувань розсипних і пакетованих купажів чорної і зеленої категорії. Заварка випускається в чистому і ароматизированному форматах. В ролі наповнювачів виступають натуральні рослинні інгредієнти: шматочки фруктів і ягід, запашні трави, екстракти і т. П. Продукція доступна для покупки в стандартних картонних коробках і подарункових жерстяних банках. Асорті пропонується в оригінальній скриньці.

Добір за параметрами
Всього 13
Бренди

Ціна
Від
доЧай АКБАР

Статті

Акційна пропозиція

ПРИЙМАЙ УЧАСТЬ В АКЦІЯХ ТА ОТРИМУЙ ПОДАРУНКИ!!! ОБИРАЙ ЦУКЕРКИ АМЕТИСТ, ЦУКЕРКИ ШОКОБУМ, СНЕКИ, ЧІПСИ, ОЛІЯ, СОЄВІ СОУСИ!!!
У цій категорії немає товарів для відображення.
Показати ще 1 товарів
категорії