Добір за параметрами
Всього 180
Ціна
Від
доЧай ПЧМ

Чай ПЧМ

Компанія «Мономах» - піонер чайного бізнесу в Україні, яка з 1991 року почала імпортувати кращі сорти чаю з усіх куточків планети під гаслом «Кращий чай з усього світу». Через кілька років нами було відкрито перше в Україні чайне виробництво. Більш ніж за 20 років ми накопичили величезний досвід, який передається всередині компанії з покоління в покоління. За ці роки виробництво перетворилося на сучасну сертифіковану фабрику, що виробляє якісну продукцію за європейськими стандартами. Щорічно парк обладнання для виробництва чаю та кави оновлюється та поповнюється новими моделями.

Ми постійно вивчаємо секрети майстерності чайного бізнесу і удосконалюємося в своїй справі, підвищуючи професіоналізм наших співробітників. За багато років кропіткого вивчення чайних виробництв, що знаходяться в різних країнах, відібрані найкращі чайні плантації, проведені тисячі дегустацій і обрані сотні сортів чаю, які ми з радістю готові запропонувати нашим споживачам. Чай проходить декілька етапів контролю якості. Професійні дегустатори (tea-testers) щодня перевіряють відповідність чаю еталонним стандартам перед відвантаженням контейнерів в Україну. На нашій фабриці здійснюється ще декілька етапів контролю якості продукції у відповідності з європейськими стандартами. Весь придбаний нами чай відповідає міжнародній сертифікації Rainforest Alliance.

Висока якість продукції, що забезпечується сучасним виробництвом, дозволяє нам бути в Україні лідером з фасування чаю і кави під власними торговими марками (Private label). Ми також здійснюємо фасування чаю для клієнтів з багатьох країн світу (в тому числі для США і Євросоюзу). Наше виробництво постійно знаходиться під пильною увагою наших вітчизняних і закордонних клієнтів, що пред'являють високі вимоги до продукції. Успіхи компанії відзначені багатьма національними дипломами та сертифікатами. Щоденна копітка робота, висока оцінка партнерами якості продукції і сучасного високотехнологічного обладнання фабрики призвела до того, що ми стали зразковим чайно-кавовим виробництвом України. Ми були першими і залишаємось найкращими, прагнучи до досконалості!

 

Статті

Акційна пропозиція

ПРИЙМАЙ УЧАСТЬ В АКЦІЯХ ТА ОТРИМУЙ ПОДАРУНКИ!!! ОБИРАЙ ЦУКЕРКИ АМЕТИСТ, ЦУКЕРКИ ШОКОБУМ, СНЕКИ, ЧІПСИ, ОЛІЯ, СОЄВІ СОУСИ!!!
Показати ще 12 товарів
категорії